• Неодамнешно
Ауфмер Клиренс Градници За Жени Пред Затворање Плус Градник Без Жица Долна Облека Едноделен Градник Секојдневна Долна Облека
zoom_in

Ауфмер Клиренс Градници За Жени Пред Затворање Плус Градник Без Жица Долна Облека Едноделен Градник Секојдневна Долна Облека

DEN 415.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Градник Без Жица Долна Облека Едноделен Градник Секојдневна Долна Облекакарактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот.3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, не само неповторливо секси.4.Ве прават супер секси и заводливи.5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките.Информации за производот : Сезона : Четири сезони пол : Женски Повод : Сексиматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневен, Секси Како да се мие : Ладно миење На Рацете што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Секси Долна Облека Ауфмер се фокусира на обезбедување висококвалитетна и удобна долна облека, лансирање на нашиот сакан производ од колекцијата ГРАДНИЦИ, дизајниран да ги задоволи потребите на жените ширум светот. ❀Жица/Безжична И Удобност - - - - овие карактеристики на Безжичниот Градник вклучуваат Отстранливи Влошки, Прилагодливи Ремени, без Ознаки, Градник за Паѓање за Женски Изглед. ❀Супер мек градник - - - Висококвалитетен лесен материјал СЕ ПРОТЕГА и СЕ ДВИЖИ со вас, нашиот материјал за дишење што ја отстранува влагата ќе ве одржува ладни и без пот. ❀Дизајнирани бандажи/без бандажи, дише и не затнат - - - тоа е комбинација на обликување и удобност, високата еластичност не е врзана, здраво печатење и боење и не е лесно да се избледи. Мравките се чувствуваат апсолутно прекрасно во овој градник/долна облека - - - Дизајниран Да ги подобри и ласка вашите облини, градникот обезбедува удобно вклопување. ❀ Онлајн Одговор Цел Ден Во Работните Денови - - - за да се обезбеди удобно и добро опремено искуство, контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите за соодветни совети. Ве молиме, грижете се за вашиот градник со нежно миење раце и исушете го на воздух на решетка за да ја одржите неговата форма.

Избор на купувачи..