• Неодамнешно
Inktastic јас Не Сум Само Посебен Јас Сум Ограничено Издание, Стрелка Маица
zoom_in

Inktastic јас Не Сум Само Посебен Јас Сум Ограничено Издание, Стрелка Маица

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Јас не Сум Само Посебен Јас Сум Ограничено Издание, Стрелка Маица Inktastic јас не Сум Само Посебен Јас Сум Ограничено Издание, Стрелка Возрасни Маица Машки Бела XXL. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. Бродови од Сад. јас сум типографија смешни цитат велејќи текст розова сина машка облека за возрасни маици маици.

Избор на купувачи..