• Неодамнешно
Телефонски сапун Куки пар Леплив Сет ТВ Клима Уред Далечински Управувач Закачалка Розова
zoom_in

Телефонски сапун Куки пар Леплив Сет ТВ Клима Уред Далечински Управувач Закачалка Розова

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пластични Куки 2 пара (4 парчиња) Леплив Сет Тв Клима Уред Закачалка За Далечински Управувач Карактеристика : Материјал : Пластика Боја : Розова Големина : далечински управувач леплива кука : 5х2, 5х1см(апр.).Ѕид леплива кука : 3х2, 5х0, 7см(апр.).Леплива кука изработена од пластика, издржлива и лесна за употреба.Се состои од два дела,еден дел лепило на ѕидот,антер едно лепило на задниот дел на далечинскиот управувач.Дојдете со налепница, може силен стап на ѕидот.Совршен ЗА далечински управувач за држење ТВ,далечински управувач за климатизација, сензори и така натаму.Можете да го користите и за некои намирници. Notice : 1.Do не се користи во солиден ѕидови, варосани ѕид, позадина и вода мрсна ѕид.2.Осигурајте се дека ѕидот е чист,сув и нема прашина или влага пред да ја залепите куката. 3.Do не веднаш висат работите на јадицата, бидејќи тоа може да предизвика вискозна нестабилност, ќе биде лесно да падне.4.Најдобро со притиснете цврсто повеќе од 10 секунди, за да ги задржите лепливите цврсти и висечки работи по 24 часа. Содржина на пакетот : 2сет (4 парчиња) Леплива Кука Лесно Одржување. Анти Замор И Comfономска Удобност. Доверлив Бренд. Одличен квалитет. Секое парче е индивидуално прегледано за да ги исполни нашите висококвалитетни стандарди, а нашиот тим за услуги на клиенти од светска класа е посветен на ваше задоволство.

Избор на купувачи..