• Неодамнешно
Ѕид-Платно Ѕид Уметност-Зимски Пејзаж На Планински Врв Со Снег Покриен-Модерна Домашна Уметност Испружена И Врамена Подготвена За Висат
zoom_in

Ѕид-Платно Ѕид Уметност-Зимски Пејзаж На Планински Врв Со Снег Покриен-Модерна Домашна Уметност Испружена И Врамена Подготвена

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ѕид26. • Wall26 е професионален производител на украси, специјализиран за висококвалитетно платно, мурал и висечка уметност на ѕидот на постерот. Ние користиме индустриски стандардни мастила за да обезбедиме нашите производи да ги задржат своите оригинални квалитети. • Нашата висококвалитетна платнена уметност е отпечатена со користење на индустриско стандардно мастило. Нашите стилски сорти нудат бројни различни опции за совршено комплементарно поставување. Неверојатен Подарок. * Платнената ѕидна уметност на Wall26 делува како совршен подарок за семејството, пријателите и најблиските. • Ние се грижиме за различни вкусови, така што наоѓањето привлечна уметност е лесен процес!. • Нашата уметност дури делува како одличен празничен подарок; зошто да не подарите убаво парче За Божиќ или Денот на Мајката? Висококвалитетни печатени уметнички дела испружени за да се вклопат на издржливо и отпорно на смалување платно. Одлична идеја за подарок за пријателите и семејството за празници или други специјални прилики. 1.5 " носилки за да им дадат на уметничките дела профил со квалитет на галерија. Виси додаток алатник вклучени со сите уметнички дела. Забелешка : поради проблемите со екранот на мониторот, вистинските бои може малку да се разликуваат од сликите.

Избор на купувачи..