• Неодамнешно
Плус Големина Костим За Капење За Жени Прикривање Жени Шифон Кардиган Со Долги Ракави Лабава Плажа Носете Покривка Блуза Врвот Шифон Розова
zoom_in

Плус Големина Костим За Капење За Жени Прикривање Жени Шифон Кардиган Со Долги Ракави Лабава Плажа Носете Покривка Блуза Врвот

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина! Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 Големина НА ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Ракав : 55см/21.65" Должина : 88см/34.65" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94" Ракав : 56см/22.05" Должина : 89см/35.04" Големина : Л Големина На САД : 8 Велика Британија Големина : 12 ЕУ Големина : 38 Биста : 108cm/42.52" ракав : 57cm/22.44" должина : 90cm/35.43" големина : xl Сад Големина : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 14 еу големина : 40 Биста : 112cm/44.09" ракав : 58cm/22.83" должина : 91cm/35.83" жени Шифон КАРДИГАН СО Долги ракави ЛАБАВА ПЛАЖА НОСЕТЕ Покриена Блуза Врвот ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Точка специфики Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Нема Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Долги ракави : Тип На Шема На Отворена јака : Стил На Печатење : Мода,Причинско-Последична Карактеристика : } Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Карактеристики + Отворена јака,, Широка лабава фитинг, Секојдневен шик стил, Еднобоен/Цветен принт, Кардиган атрактивна quetch Quetch Оваа Блуза Е Многу Погодна За Надворешно Носење. Може да се користи за заштита од сонце и да одговара на секоја облека или дури и костим за капење. ①Прилики тоа може да одговара со бикини, танкини, или еден пи, тоа е погоден за плажа! Пакетот вклучува 1 ПАРЧИЊА Блуза Лето. Пинк. Сет Танкини За Костими За Капење. 2022. Плус Големина.

Избор на купувачи..