• Неодамнешно
Хамилтон Позлатен Ѓердан Со Монистра Исполнети Со Злато И Шарм На Света Катерина Од Шведска
zoom_in

Хамилтон Позлатен Ѓердан Со Монистра Исполнети Со Злато И Шарм На Света Катерина Од Шведска

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

18-Инчен Хамилтон Позлатен Ѓердан со Монистра Исполнети Со Злато од 6 мм и Шарм На Света Катерина Од Шведска.Хамилтон златото е специјална легура дизајнирана да има богата и длабока златна боја.Сите производи За Блаженство, вклучувајќи го и овој медал и ѓердан, се рачно изработени На Род Ајленд и доаѓаат со доживотна гаранција против оцрнување и оштетување. Рачно изработени Во Род Ајленд. 18-Инчен Хамилтон Позлатен Ѓердан со Монистра Исполнети Со Злато од 6 мм и Шарм На Света Катерина Од Шведска. Доживотна гаранција против оцрнување и оштетување. Хамилтон златото е специјална легура дизајнирана да има богата и длабока златна боја.

Избор на купувачи..