• Неодамнешно
Жените Дама V-Вратот Мода Дел Клуб Партија Секси Свадба Вентилирана Боја Долг Фустан
zoom_in

Жените Дама V-Вратот Мода Дел Клуб Партија Секси Свадба Вентилирана Боја Долг Фустан

DEN 527.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жените Дама V-Вратот Мода Дел Клуб Партија Секси Свадба Проветрени Боја Долг Фустанкарактеристики : 1. Материјал : Полиестер, Мек И Удобен2.Карактеристики : Долг Ракав, Боја, Дневен, Моден Стил. 3.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона.5.Содржина на пакетот : 1 X Женска Сезона На Облекување : Пролет и пол : Женска Пригода : Мода, Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил На Боја : Мода,Секојдневен, V-Ранец вклучуваат : 1 ПАРЧИЊА Фустан ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина.USUKEUBust Hip Waist Sleeve SSmall483480cm/31.50"88cm/34.65"60cm/23.62"61cm/24.02"MMedium6103684cm/33.07"92cm/36.22"64cm/25.20"62cm/24.41"LLarge8123888cm/34.65"96cm/37.80"68cm/26.77"63cm/24.80"X-LX-Large10144092cm/36.22"100cm/39.37"72cm/28.35"64cm/25.20"XX-L2 X-Large12164296cm/37.80"104cm/40.94"76cm/29.92"65cm/25.59"XXX-L3 X-Large141844100cm/39.37"108cm/42.52"80cm/31.50"66cm/25.98"Size : SSize. : Малус : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 80cm/31.50 "Колк : 88cm/34.65" Половината : 60cm/23.62 "Ракав : 61cm/24.02" Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 84cm/33.07 "Колк : 92cm/36.22 " Половината : 64cm/25.20"ракав : 62cm/24.41" Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 88cm/34.65 "Колк : 96cm/37.80 " Половината : 68cm/26.77"Ракав : 63cm/24.80" Големина : X-LSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 92cm/36.22"Hip : 100cm/39.37"Waist : 72cm/28.35"Sleeve : 64cm/25.20"Size : XX-LSize. : 2 X-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 96cm/37.80"Hip : 104cm/40.94"Waist : 76cm/29.92"Sleeve : 65cm/25.59"Size : XXX-LSize. : 3 X-Large US : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 100cm/39.37 "Колк : 108cm/42.52 " Половината : 80cm/31.50"Ракав : 66cm/25.98" Жените Дама V-Вратот Моден Дел Клуб Партија Секси Свадба Проветрени Боја Долг Фустан.

Избор на купувачи..