• Неодамнешно
Тебру Мултифункционална Торба За Складирање Електронски Додатоци КАБЕЛСКИ Кабел УСБ Диск Организатор Држач За Чување Кабел Торба За Складирање Кабел Торбичка За
zoom_in

Тебру Мултифункционална Торба За Складирање Електронски Додатоци КАБЕЛСКИ Кабел УСБ Диск Организатор Држач За Чување Кабел Торба

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Функција : 1. Може да организира полнач за телефон, кабел, батерии, полначи, УСБ-кабел, ушни телефони, адаптер за напојување итн. Оваа електронска торба за кабли ќе ви помогне да ги задржите сите ваши додатоци за електроника и разни кабли заедно.2. Изработен од катјонски материјал, го штити вашиот предмет од гребнатини, прашина и случајно паѓање, силен и издржлив. Сите работи се заштитени многу добро.3. Разновиден организатор на додатоци за електроника лесно се вклопува во сите чанти за ранци, актовка, куќиште за багаж, лесен лесен за носење.4. Нашиот организатор на електроника има неколку прегради и мрежести џебови, кои ги одржуваат вашите електронски додатоци уредни и уредни. Можете да ги прилагодите преградите според големината на вашите додатоци.5. Одличен организатор за канцелариска употреба и патување и чувајте ги вашите важни уреди во достигнувањето. Оваа патна торба е добар подарок за патниците за вашето семејство и пријатели.Спецификација : Состојба : 100% Бренд Новитем Тип : Складирање Багматеријал : Катјонски Ткаенинабојка : како што е прикажано на сликата големина : Прибл.24, 5х18, 5х10см / 9, 6х7, 3х3, 9нежина : Прибл.205g~220g/7.2 oz~7.8 oz Application : може да организира телефон, кабел, батерии, полначи, USB кабел, ушни телефони, адаптер за напојување итн. Список на пакети : 1 x Торба За Складирање3 x Прицврстувачи За Куки И Јамки 1 x Упатство За Упатство : 1. Ве молиме дозволете грешка 1-2ин поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Куќиште за багаж, актовка и чувајте ги вашите важни уреди во дострел. Оваа патна торба е добар подарок за патниците за вашето семејство и пријатели.

Избор на купувачи..