• Неодамнешно
Оалиро Маскирани Трендовски Дуксери Цртање Со Долги Ракави Преголем Дуксер На Екипажот Женски Срцев Принт Обични Врвови Со Џебови Виолетови Големини С-3ХЛ
zoom_in

Оалиро Маскирани Трендовски Дуксери Цртање Со Долги Ракави Преголем Дуксер На Екипажот Женски Срцев Принт Обични Врвови Со Џебови

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Добредојдовте Во Продавницата Оалиро. Дуксери со есенски Етнички Принт; Дуксери; Дуксери; Дуксери За Жени; Дуксери Со Патент; Графички Дуксери; Качулки Y2k; Женски Дуксери; Преголеми Дуксери; Дуксери Y2k; Дуксер За Жени; Дуксер; Дуксери Со Вратот На Екипажот; Дуксери; Есенски Дуксери За Жени; Женски Удобни Џемпери Печатени Жени џемпер Со Џеб Со Качулка. Карактеристики : . Карактеристики : Обични Врвови, Хеџинг,Печатени Врвови,Секојдневни врвови, Стилски и моден дизајн. Материјал : Полиестер, лесен мек и удобен. Печатениот дизајн го прави повеќеи привлечен за носење. Повод : . Повик, Daliy, Роденден, Датира,Танц Перформанси, Партија, Свадба, за . работа, на домашен Одмор и повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет. ТЕ МОЛАМ. ЗАБЕЛЕШКА : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / Не избелувајте / Линија . суво. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете во нашата . слики или од описот. . Сезона : . Пол : Жени, Девојче. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женска Блуза Ќе Откриете Дека Колку Повеќе Купувате, Толку Е Поисплатливо. Придружете Се На Оваа Лудост Брзо. Само Рачно Или Машинско Перење. Материјал : Изработен Од Полиестер Spandex.It е многу лесен, мек и удобен. Тип : Западни Етнички Дуксери/Цртани Диносауруси Жаби Огниште Печатење Дуксери. Качулка со долги Ракави со Прилагодлива Врвка за Влечење, Секојдневна и Модна. Уникатен Геометриски Цртан Филм Печати Боја Блок Дуксер Пуловер. Западните Дуксери За Жени со Џеб Од Кенгур Ве Прават Топли.

Избор на купувачи..