• Неодамнешно
Колекција на икони за приватност на иконите Моне Дизајнерот Поларизирани очила за сонце на мачки око
zoom_in

Колекција на икони за приватност на иконите Моне Дизајнерот Поларизирани очила за сонце на мачки око

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Насликајте свој поглед на светот во Моне. Со помош на славните визионери Jamејми Фокс, Хаиле Штајнфелд, Ешли Бенсон, како и со ВП на славните односи Дејв Осоков и креативните режисери Роб Зангарди и Мариел Хаен, тие го направија токму тоа со Сјајните очила за сонце на Привева. Ограниченото издание Моне се претстави со кафеави рамки за желки, кафеави храмови и леќи со кафеав градиент.Направете поволен впечаток во градината или на шеталиштето. Секој пар од 100+ очила за сонце од 100+ Prive Revaux е именуван за да предизвика личност, од уметникот и социјалитот, до шефот и кумот, сите за да покажат дека секој може да биде секој кога ќе се преименувате со очила за сонце од Prive Revaux. Роб и Мариел носат неспоредлива експертиза за стилизирање на славни личности (ennенифер Лопез, Емили Ратајковски, Кара Делевингн, Гвен Стефани) заедно со дизајнерската моќ, работејќи со светски реномирани луксузни брендови за да се обезбеди Prive Revaux Premium Quality. Задебелена и убава. Очилата Prive Revaux е изградена на заедничка страст за стил и квалитет со цел да се направи достапна на начини на кои никогаш не се видел до сега. Со над 100 рачно изработени и поларизирани дизајнерски рамки, секоја чинеше 29,95 $, очите на Prive Revaux е чистач на квалитетни производи со голема вредност. Монетот е боја и умен. Серискиот претприемач Дејвид Шоттенштајн има за цел да го наруши пазарот за очила и тој се запиша во елитниот тим околу него за да го обезбеди успехот на брендот.

Избор на купувачи..