• Неодамнешно
Баумгартенс Сикури Клип Пин Комбо Значка Комплет
zoom_in

Баумгартенс Сикури Клип Пин Комбо Значка Комплет

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Создадете значки за име од професионално одделение брзо користејќи ласерски или инк-џет печатачи. Комплетот за значки со име содржи јасни држачи за винил пластика за повеќекратна употреба и бели листови со големина на букви, микроперфорирани листови кои лесно се откачуваат за да создадат влошки за значки. Разновиден држач за значки комбинира дизајни на клипови и иглички нудејќи и клип и игла на задната страна. Комплет вклучува инструкции за печатач и е компатибилен со вградени шаблони Во Microsoft Word и Corel wordperfect. Sicurix Комбо Клип/Пин-стил Значка Комплет, Јасно, 50 / Кутија (Количина) Креирајте значки за име од професионално одделение брзо користејќи ласерски или инк-Џет печатачи. Микроперфорираните листови лесно се откачуваат за да создадат влошки за значки. Држачот за значки комбинира дизајни на клипови и иглички нудејќи и клип и игла на задната страна. Компатибилен со вградени шаблони Во Microsoft Word и Corel Word Perfect.

Избор на купувачи..