• Неодамнешно
Сехао Глуждот Женски Нога Синџир Букви Циркон Двослоен Накит Накит Глуждот Почетна Глуждот Нараквици За Жени Писма Глуждот накит клиренс З
zoom_in

Сехао Глуждот Женски Нога Синџир Букви Циркон Двослоен Накит Накит Глуждот Почетна Глуждот Нараквици За Жени Писма Глуждот накит

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Синџир За Стапала 26 Букви Циркон Двослоен Накит За Глуждот Глужд 26 Почетни Нараквици За Глуждот За Жени Букви Карактеристики : сетот златен глужд е совршен подарок за вашето семејство, љубовник и пријатели. Совршен за плажа, базен, сурфање или која било друга пригода во лето, сигурно ќе ви даде комплиментикристалните додатоци за глуждот на глуждот се направени од легура, површината е галванизирана и бојата : гроздобер златен глужд на плажа, издржлив, многу убав И сјаен Одличен подарок За роденден, годишнина од свадбата, Денот На Вљубените, Божиќ, Денот На Мајката И други празници Овие 26 Букви циркон слоевит глуждовите обезбедуваат долготрајна завршница, а широкиот дизајн на рамен морски синџир ја намалува тежината на глуждот и е многу удобен за секојдневно носење. Прекрасните нараквици за глуждот се совршени За соодветни облеки За танцување на стомакот Овие 26 Букви цирконски глуждови можат да го претставуваат вашето име, но можат да го претставуваат и вашиот љубовник и семејство. Глуждот е сеуште врв на колокација на облека. Тип : 26 Букви Циркон Двослоен Глуждматеријал : должина На Легура Големина : 20+7см(Прилагодлива Должина) што добивате : 1 х Синџир На Стапала Боја : како што е прикажано, дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Сехао Анклет Женски Синџир За Стапала 26 Букви Циркон Двослоен Накит За Глуждот Глужд 26 Почетни Нараквици За Глуждот За Женски Букви клиренс За накит За Глуждот З. ќе добиете : 1 ПАРЧЕ Синџир за Стапала. Накит накит дозвола;Накит Писма Глуждот.

Избор на купувачи..