• Неодамнешно
Сохуг Машка Fall Зима Секојдневен Трендовски Цврст Пуловер Со Долги Ракави Плетен Џемпер Маичка Блуза Блузи Кошула
zoom_in

Сохуг Машка Fall Зима Секојдневен Трендовски Цврст Пуловер Со Долги Ракави Плетен Џемпер Маичка Блуза Блузи Кошула

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сохуг 2023 Машка Winter Зима Секојдневен Трендовски Цврст Пуловер Со Долги Ракави Плетен Џемпер Маичка Блуза Блузи Кошула Детали За Производот Пол : Малестил : Мода,Секојдневен Тип На Шема : Цврст Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Затворање Со Долги Ракави : Дебелина На Пуловер : Стандардно Деколте : Сезона На Желки : Aut,Зимска Нега : Ладно Миење Раце,машина за перење ладна пригода : Отворено,Секојдневно,Патување, Одмор,Работа,Забава,Запознавање,Пакување Филмови Вклучува : 1 Компјутер Џемперсекојдневен И Модерен Џемпер, Погоден За Разни Прилики, Ве Одржува Топло Во Студената Зима Пријатно И Удобно : Направен Со Висококвалитетна плетена Текстура, Овој Џемпер Е Совршен За Да Ве Стопли И Удобно Во Постудените Месеци. Стилски дизајн : со врат на желка и цврста боја, овој џемпер е разноврсен додаток на вашата гардероба што може да се облече нагоре или надолу. Тенок фит : тенкиот дизајн на овој џемпер обезбедува модерна и ласкава силуета која е совршена за секоја пригода. Средно истегнување : материјалот со средно истегнување на овој џемпер обезбедува удобно и флексибилно вклопување што се движи со вас во текот на денот. Совршен за fall и зима : овој џемпер е совршен додаток на вашата есенска и зимска гардероба, обезбедувајќи топлина и стил кога ви е најпотребен.

Избор на купувачи..