• Неодамнешно
Лументо Момчиња Екипажот Вратот Спортски Маичка Одговара Летен Дуксер Пуловер Краток Ракав Врвови Врвот
zoom_in

Лументо Момчиња Екипажот Вратот Спортски Маичка Одговара Летен Дуксер Пуловер Краток Ракав Врвови Врвот

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Содржина на пакетот : 1 Х Машки Блузи (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Дизајн-Ретро Печатење, Вратот На Екипажот, Краток Ракав Одговара, Секојдневен.Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Маица Со Кратки Ракави, Дуксер Со Врат На Екипажот, Ретро Печатење Тип На Пуловерпетер Тип : Ретро Печатење Боја : Бела, Сива, Зелена, Темносина (По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Памучно Деколте : Ѓердан На Екипажот : Должина на колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улични Карактеристики : 1. Прилика : Оваа Маица е погодна за секоја пригода, без разлика дали станува збор за патување, пикник, домашна забава, собирање пријатели. Материјал-100% Памук. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина. Овој дуксер на вратот на екипажот има мека текстура. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Повод-Едноставен и природен дизајн ги прави овие врвови совршени за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење.

Избор на купувачи..