• Неодамнешно
Реставрирано Apple MacBook Air Laptop core i 2.2 GHz 8GB RAM МЕМОРИЈА 256GB SSD 13 Z0UU1LL А
zoom_in

Реставрирано Apple MacBook Air Laptop core i 2.2 GHz 8GB RAM МЕМОРИЈА 256GB SSD 13 Z0UU1LL А

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој Macbook Air е професионално вратен во работна состојба од одобрен продавач. Прегледано е, исчистено и поправено за да се исполнат спецификациите на производителот. Тоа е во одлична козметичка состојба од 9+/10 одделение која покажува само екстремно лесни знаци на абење од ракување. Вклучен е адаптер за напојување. Оригиналното пакување не е вклучено. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент. Објавен 2017. Интел Јадро i7. 13 Инчен Дисплеј. 8 GB RAM МЕМОРИЈА. 256ГБ ССД.

Избор на купувачи..