• Неодамнешно
КАЈЌ Долна Облека За Жени Женска Тантела Тенка Долна Облека Женски Проѕирни Градници За Жени Чипка Долна Облека Бралета За Дами Грин, 34 75Б
zoom_in

КАЈЌ Долна Облека За Жени Женска Тантела Тенка Долна Облека Женски Проѕирни Градници За Жени Чипка Долна Облека Бралета За Дами

DEN 331.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Долна Облека Со Плус Големина За Женски Градник Со Долна Жица Чипка Цветен Градник Необложен Необложен Плус Големина Спортски Градник Со Целосна Покриеност Средна Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Почва. Стил : Мода, Каузална 87% Најлон, 13% Еластан. Кука и затворање На Очите. Ознака Слободен : Носи печати етикети заменува традиционалните ознаки, ослободете се од чешање и гребење повеќе, ви донесе удобно носење искуство. Градникот За Минимизатор На Целосна Фигура без Жица ви нуди максимална удобност со мек материјал. Без чешање и гребење. Малата тежина и ултра тенка ткаенина не прават да се чувствувате ништо.

Избор на купувачи..