• Неодамнешно
Женска Црвена Питсбург Држава Горили Мајка Пуловер Качулка
zoom_in

Женска Црвена Питсбург Држава Горили Мајка Пуловер Качулка

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој Питсбург Држава Горили Мајка Пуловер Качулка смело ја прикажува вашата непоколеблива поддршка. Се одликува со хауба и џеб од предната торбичка што ќе ве одржува топло и удобно во текот на целиот ден. Одликувајќи се со графика за печатење на екран, овој обичен дуксер е совршен додаток на вашата колекција Горили Во Државата Питсбург. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Со качулка. Увезени. Официјално лиценциран. Графика за печатење на екранот. Долг ракав. Материјал : 100% Полиестер. Бренд : Просфера. Пуловер. Машинско перење. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури. Хауба со врвка за влечење. Предна торбичка џеб.

Избор на купувачи..