• Неодамнешно
Одеерби Женските Блузи Работат Со Кратки Ракави Блуза Свесност За Градите Писмо Печатење Кошула Маица Октомври Црвено
zoom_in

Одеерби Женските Блузи Работат Со Кратки Ракави Блуза Свесност За Градите Писмо Печатење Кошула Маица Октомври Црвено

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жените Работат Блузи Со Кратки Ракави Блуза Свесност За Градите Писмо Печатење Кошула Маица Блузи Во Октомврикарактеристики : Многу удобна и супер мека летна дневна ткаенина за маици.Лето short краток ракав екипажот вратот повик графички гроздобер маица блузи во женска големина. Можете да ја врзете страната или да ја наполните во шорцеви, фармерки, здолништа и видови панталони за да дадете стилски уличен изглед. Совршен за забава, фестивал, одмор, патување, тренинг, канцеларија, улица и доволно удобен за носење секојдневно.Препорачуваме измијте со рака нежно во ладна вода. Закачете се да се исуши. Не избелувајте и не мијте со топла вода. Одвојување перење за да се избегне боење облека.Сезона : пролет, лето,aut материјал : 95% полиестер 5% еластанегендер : Женски Повод : Секојдневна,Забава, Дневна Дебелина : Тркалезна линија на вратот : Природна Декорација : Нонезиза : вистинска големина ве молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Содржина на пакетот : 1 Еез жени врвна Големина на Табелата : XL US : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 108cm/42.52" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 19cm/7.48" Должина : 69cm/27.17" Вратот : 61cm/24.02" Дозвола Женски Врвови Работат Краток Ракав Надвор Блуза Градите Свест Писмо Печатење МАИЦА МАИЦА ОКТОМВРИ Црвена. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големини пред нарачката. Посакувам да имате среќен шопинг време!. Испорачани во рок од 48 часа, испорака во 7-15 дена, може да пристигне порано. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Имајте убав ден!.

Избор на купувачи..