• Неодамнешно
Кафепрес-Лиценциран За Носење Мало Оружје Т Повторно Смешни Диносаурус-Оз Керамички Голема Кригла
zoom_in

Кафепрес-Лиценциран За Носење Мало Оружје Т Повторно Смешни Диносаурус-Оз Керамички Голема Кригла

DEN 335.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Лиценциран За Носење Мало Оружје Т Рекс Смешен Диносаурус - 15 мл Керамичка Голема Кригла Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода. Со илјадници дизајни за избор, сигурно ќе ја пронајдете уникатната ставка што ја баравте. Оваа кригла за кафе е совршен придружник за пиење. Мазната бела керамичка и лесна рачка за држење се чувствува одлично во вашата рака додека ја пиете утринската пијалак или попладневниот чај. Користете го дома или во канцеларија како држач за пенкало, прикажувајќи го смешниот или симпатичен дизајн. Дизајнот е професионално отпечатен, што го прави совршен подарок за новина и за мажи и за жени, млади или стари. И грижата за оваа кригла за кафе е цинк, бидејќи може да се користи во машина за миење садови или микробранова печка. И со Кафепрес, вашето задоволство е секогаш наше ветување..купете со доверба, бидејќи нудиме лесни приноси и размени и 100% гаранција за враќање на парите. Лиценциран За Носење Мало Оружје Т Рекс Смешни Диносаурус - 15 мл Керамички Голема Кригла . Изработена од издржлива бела керамика со лесна рачка за држење, оваа кригла за кафе има големо, но класично чувство. Мери 4,5" висок, 3,25" дијаметар, со 15 мл. капацитет. Нашите дизајни за шолји за кафе се професионално испечатени, така што вашиот уникатен дизајн ќе изгледа одлично и ќе насмее некого со смешните, слатки, гроздобер или експресивни уметнички дела. Микробранова печка и машина за миење садови безбедни за лесна употреба и удобна нега. УВЕЗЕНИ. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е загарантирано,а враќањата/размените се олеснуваат.

Избор на купувачи..