• Неодамнешно
Чипка Градници За Жени Цврсти Тенкови Обични Ладни Ракави Рамо Блуза Врвови Јога
zoom_in

Чипка Градници За Жени Цврсти Тенкови Обични Ладни Ракави Рамо Блуза Врвови Јога

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 Големина НА ЕУ : 34 Биста : 70-75СМ/27,5-29,5" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 Големина НА ЕУ : 36 Биста : 75-80СМ/29,5-31,4 Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 Големина НА ЕУ : 38 Биста : 80-85СМ/31,4-33,4 Жени Јога Цврсти Ракави Ладни Рамо Обични Тенкови БЛУЗА БЛУЗИ ИНТИМНИ ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ Ја Табелата СО ГОЛЕМИНИ Пред Нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Дебелина : Стандарден Појас : Природна Декорација : Ниту Една Големина : Пакетот С-Л вклучува : 1 Компјутер Женски Блуза Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни Во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) спандекс, полиестер, најлон, Памук што се Протега. Удобност Што Ја Заслужувате. Ремените за перничиња за удобност се дизајнирани да помогнат да се отстрани стресот од рамената. Фитил, Кул ткаенина За Удобност што ќе ви помогне да бидете ладни. Безжична Удобност. Без чешање ознаки, сите ние сме без ознаки. Поддршка На Која Можете Да Верувате. Дизајн на градник за поддршка на трусупорт кој обезбедува 4-насочен систем за поддршка : дополнителна странична и дополнителна поддршка за грбот, полни чаши за намалување на истурањето и дизајнирани со лента за Удобност за целодневна удобност. Вашето Совршено Вклопување. Дизајниран без возење назад. Цветен жакард со тантела за убав изглед.

Избор на купувачи..