• Неодамнешно
Кошула за кратки ракави на Georgeорџ Машки
zoom_in

Кошула за кратки ракави на Georgeорџ Машки

DEN 719.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Бескрајни можности, тоа е она што го гледаме кога ќе ја погледнеме кошулата со топон на Georgeорџ пред-ап. Класика, направена модерна во јасна, памучна мешавина, оваа неопходна кошула доаѓа силна за сезоната, благодарение на кратките ракави. Носете го слоевито со графичка мета и фармерки за носење на колк викенд или затегнати во пар какис за работа. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Classic. Јака : јака од точка. Затворање : Full Count Front. Ракави : кратки. Џебови : лев џеб на градите. Карактеристики : издржлив и отпорен на потење. Машки кратки Кошула за ракав Поплин од Georgeорџ.

Избор на купувачи..