• Неодамнешно
Јакна од швајцарска технологија за бебе и дете момче, големини 12м-5Т
zoom_in

Јакна од швајцарска технологија за бебе и дете момче, големини 12м-5Т

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвен и подготвен да го преземе денот со зимската јакна за зимска технологија. Нареден со мека mircrofleece, ова палто е сигурно да го задржи пријатно, удобно и изгледа симпатично. Исклучиво на. Застанете јака со прицврстен аспиратор. Затворање на поштенски патенти. Долги ракави. Две странични џебови за да се одржат најважните работи. Ткаенина што се појавува во вода. Поставата за микрофлеици. Школка, постава и пополнување : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Момци за бебиња и мали деца со качулка со качулка од швајцарска технологија.

Избор на купувачи..