• Неодамнешно
Акустика N15AR 15 600W Полнење на Bluetooth Bluetooth Party Sparty W Mic
zoom_in

Акустика N15AR 15 600W Полнење на Bluetooth Bluetooth Party Sparty W Mic

DEN 1584.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

LED екранот прикажува аудио информации кога користите Bluetooth или SD/USB плеер r. Кабел за микрофон 10 метри r. Максимален SP @1 W / 1 M : 125 DB Peak / 122 DB континуирано r. Пакувани димензии во инчи : wxdxh 19,28 ”x 15,43” x34.Вклучува : r. Волшебна топка на врвот пренесува ефект на диско танцување во собата r.

Избор на купувачи..