• Неодамнешно
Размислете за складирање. Канти за складирање на ткаенини од галон со капакот, сиво, броење
zoom_in

Размислете за складирање. Канти за складирање на ткаенини од галон со капакот, сиво, броење

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Декоративните канти за складирање се изработени од полиестерска ткаенина што опкружува картон со тешки точки, дозволувајќи им на нашите отпадоци да останат исправени (дури и кога се празни). Користете ги овие разноврсни отпадоци за да чувате различни предмети, како што се книги, материјали и занаети, канцелариски материјали, крпи, зимско носење, ДВД -а и многу повеќе. Димензиите овозможуваат канти за удобно да седат на клупи, бројачи, гардероба. Овие отпадоци доаѓаат со меки плетенки рачки плетени низ силни метални громи кои ви овозможуваат да носите до 25 фунти додека зачувувате удобно чувство. Цврсти, отстранливи капаци обезбедуваат канти со раствори за прашина докажано. Елегантен стил : Минималистичкиот, сив бамбус дизајн го прави овој уникатен канта за складирање на ткаенини едноставни, но исклучителни . канти за складирање на преклопување : Заштедете простор кога не ги користите . Цврст и издржлив : Тешкиот картон дозволувајќи му на овој корпа да остане исправен ( дури и кога е празно).

Избор на купувачи..