• Неодамнешно
Чудо нација бебешки момчиња Такер чизми, големини 2-6
zoom_in

Чудо нација бебешки момчиња Такер чизми, големини 2-6

DEN 374.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Топло-поставени чизми на Tucker на Wonder Nation за гардероба и обувки на вашето момче имаат лесен дизајн и повлекување. Затворањето на куката и јамката обезбедува безбедно вклопување додека перничето со нозе ја носи удобноста. Исклучиво на. Материјал : Полиуретан горен; Термопластична гумена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на кука и јамка. Карактеристики : тркалезна пети; Не обележување ѓон што нема да остави измами; Поставете да им помогне да ги задржи нозете топли; перниче со нозе. Чизми за бебешки момчиња од Wonder Nation.

Избор на купувачи..