• Неодамнешно
Ournourneуни колекција женски паулина маче потпетица прашка зашилени пумпи за пети
zoom_in

Ournourneуни колекција женски паулина маче потпетица прашка зашилени пумпи за пети

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Не може да се справи со облеката на потпетиците на Паулина од Коктел, од коктел фустани до вашите најсмешни слаби фармерки. Оваа силуета со засолни пети има мека постепена нога и луксузна веганска кожа за удобно вклопување. Ременска врата и мала потпетица за мачиња го комплетираат овој ретро изглед. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : потпетица за маче. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Избор на купувачи..