• Неодамнешно
Уметнички ткајачи Кулмор 13 19 Машината за печење перница
zoom_in

Уметнички ткајачи Кулмор 13 19 Машината за печење перница

DEN 175.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Современи и трендовски, перниците од колекцијата Кулмор од страна на уметноста на јазолот додаваат јасна атмосфера на кој било декор на домот. Тие се исто така безбедни на отворено, што ги прави совршен додаток на вашата дневна соба или внатрешен двор. Овие парчиња доаѓаат во различни стилови, така што овие разноврсни парчиња можат да заблескаат на кој било простор. Само покритие со перници. 100% полиестер, пополнете : 100% полиестер/полифил. Ткаена перница со цевководен раб.

Избор на купувачи..