• Неодамнешно
Т.е. Графички отпечатоци мотивациска врамена уметност печатење
zoom_in

Т.е. Графички отпечатоци мотивациска врамена уметност печатење

DEN 719.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со обликување, давајќи им на секој дизајн убава естетика. Апстрактна коњ 20 "x 16" wallидна уметност : Предмет : Сè уште живот. Прекрасно врамена декоративна wallидна уметност. Полиестерска рамка. Лесно за виси, не се потребни карактеристики на склопување подготвени за виси. Рамка : Да. Облик : Правоаголник. Тип на огледало : Целосна должина. Ориентација : вертикална. Тип на монтирање : над доормимензиите. Севкупна ширина - од една до страна : 16,5 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1.125". Севкупна тежина на производот : 17 фунти. Севкупна висина - од горе до дно : 52,5 ".

Избор на купувачи..