• Неодамнешно
Филтер за замена за Sears Kenmore Plasmawave Filter одговара 85301000, 118012, 85300, 3285300
zoom_in

Филтер за замена за Sears Kenmore Plasmawave Filter одговара 85301000, 118012, 85300, 3285300

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Филтри за замена за Sears Kenmore 85301 Филтер за плазма бранови се вклопуваат 032 85301000, 118012, 85300, 3285300. Овој производ е сосема нов, индивидуално запечатен, исклучиво за продажба. Ова не е OEM производ и не е опфатено под гаранција на ниту еден производител. Сите имиња на брендови или логоа се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Секоја употреба на кое било име на брендот или ознаката на моделот за овој производ е направена исклучиво заради демонстрирање на компатибилност. ХЕПА филтер за Kenmore 85301 Model 032 85301000, 118012-KM, 85300, 3285300 компатибилен со моделите за чистење на воздухот на Winix Plasmawave 9000, 5000, 5300 и 5000 B, 115115 ефикасно стапици на честички од 0,3 микрони и ги намалува воздушните бактерии. Сосема нови, запечатени 4 филтри за замена на пакетите HEPA за Sears Kenmore 85301.

Избор на купувачи..