• Неодамнешно
Гаранималс Бебе девојче и дете за девојчиња за девојчиња Мултипак, 5-пакувања, големини 12м-5Т
zoom_in

Гаранималс Бебе девојче и дете за девојчиња за девојчиња Мултипак, 5-пакувања, големини 12м-5Т

DEN 287.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Да пукне! Измешајте и совпаѓајте со овој мултипак на гаранмали за хеланки за најсечените креации! Одликувајќи се со пет различни хеланки за влечење, овој мултипак е лесен секојдневно одење за време на игра и пошироко. Како што рековме, овие хеланки можат лесно да се мешаат и да се совпаѓаат со нејзините други омилени врвови на Гаранималс и маички! Исклучиво на. Материјал : хеланки цврсти : 56% памук/38% полиестер/6% спандекс; Хелеги цврсти : 57% памук/38% рециклиран полиестер/5% спандекс; Хелеги цврсти : 69% памук/ 27% полиестер/ 4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 5 хеланки. Fit : Опремена. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : удобен дизајн на ткаенини. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Белешки за девојчиња за бебиња и мали деца од Гаранималс.

Избор на купувачи..