• Неодамнешно
Гузом Долна Облека За Жени Висок Струк Удобност Момчешки Шорцеви Абдоминална Долна Облека Гаќички-Жешка Розова Големина XXL
zoom_in

Гузом Долна Облека За Жени Висок Струк Удобност Момчешки Шорцеви Абдоминална Долна Облека Гаќички-Жешка Розова Големина XXL

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Гузом Долна Облека За Жени Висок Струк Удобност Момчешки Шорцеви Абдоминална Долна Облека Гаќички-Топла Розова Големина XXLPremium Услуга : . 30-ДНЕВНА Заштита На Купувачот.Враќање И Гаранција За Враќање На Парите! Затоа, можете да ги купите нашите производи со доверба!. Изберете ги нашите производи, не можеме да ви дозволиме да имате грижи!!!. [Топли совети : ]ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите!!! Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го продавачот. Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Карактеристики : 1.Моделот на чипка на овие гаќи е многу карактеристичен. сигурно ќе ви се допадне. Тоа е елегантно и удобно. 2.Овој секси комплет за долна облека е совршен за облека за спиење, ноќна облека, меден месец, брачни ноќи, забава за долна облека, годишнини, денот на вљубените, спална соба, невестински подароци или специјални ноќи 3.Чипка е многу мека и удобна, класичен стил, можете сами да одговарате на секоја облека. 4.Ве молиме прочитајте ја листата со големини пред да ја купите. 5.Рачно миење под 40 степени се препорачува температура на водата.Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Гаќи. беспрекорна долна облека за жени. памучна долна облека за жени. секси долна облека за жени. период долна облека за жени. породилна долна облека. девојки долна облека.

Избор на купувачи..