• Неодамнешно
Чудо на нација Детето момче Стрип Пуфер елек, графичка маица со долги ракави и сет на облеки на џогери, 3-парчиња, 3-парчиња
zoom_in

Чудо на нација Детето момче Стрип Пуфер елек, графичка маица со долги ракави и сет на облеки на џогери, 3-парчиња, 3-парчиња

DEN 239.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вашето мало момче ќе изгледа симпатично во оваа облека поставена од 3 парчиња елек. Симпатичните животински графики се толку забавни, добро е во спротивност помеѓу џокерот и елек за појавување. Ова е сè што е подготвено за одење на облека, сè што треба да направи е да ги фрли своите омилени патики и тој е поставен за денот! Тој исто така може да ја меша и да одговара на оваа облека со други парчиња од неговата гардероба за да направи една од еден вид облека! 3 парчиња облека.

Избор на купувачи..