• Неодамнешно
Контејнери се направија лесни со подобри домови и градини 1,5g повеќебојни портокалови црвени жолти чаи зачини за зачини со целосна сонце во живо со лесен контејнер
zoom_in

Контејнери се направија лесни со подобри домови и градини 1,5g повеќебојни портокалови црвени жолти чаи зачини за зачини со

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Хризантемот, најчесто наречен „мајки“, овие црвени, портокалови и жолти убавици ќе донесат живописен допир на кој било пад на тремот или градина. Контејнери направени лесни со подобри домови и градини 1,5g повеќебојни портокалови црвени жолти чаи зачини за зачини со целосна сонце во живо (1-пакет) со лесен контејнер за поп-ин е сигурно дека ќе се бори во вашиот пејзаж и падот до 18-инчи и изобилство на цути. Црвени, портокалови и жолти мајки како целосни услови на сонце и сакаат добро впивање вода секој втор ден. Контејнери се олеснети со подобри домови и градини 1,5g повеќебојни портокалови црвени жолти мама целосна растение во живо на сонце (1-пакет) со лесни цвеќиња на контејнери со недели, совршени за пополнување на жардинери или ажурирање на вашиот декор на отворено со весела боја на жетва од крајот на летото до тврд мраз. Ние се грижиме да испорачуваме растенија кои можат да имаат минимални цветни цути, така што мајка ти пристигнува здрава и безбедна, но уште поважно, за да можете да уживате во цутите подолго. Извадете ги растенијата од кутијата и наводнете ја почвата ако се чувствува суво на допир. За контејнерите лесно со подобри домови и градини 1,5g повеќебојни портокалови црвени жолти мама целосна растение во живо на сонце (1-пакет) со лесен контејнер за поп-ин-во текот на целата сезона, нанесувајте растителна храна во сезоната на цветање и водата редовно. Расте свежо за вас од оранжериите на Метролина. Целосно сонце со изобилство цвеќиња што цветаат во есен. Висина : 16-18 ". Цврстина : тврда до зона 5, температура : 0 степени F. Вода доследно, во основа на растението, сè додека Во контејнерите ви овозможуваат да додадете боја без да ги валкате рацете! Едноставно пукајте го засадувачот во омилениот тенџере за непосредно декор на отворено во уредувањето на есенскиот трем.

Избор на купувачи..