• Неодамнешно
Фонт дива „слатка loveубов“ платно уметност
zoom_in

Фонт дива „слатка loveубов“ платно уметност

DEN 768.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил.Уметник : Font Divasubject : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно Арта Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има илустрација на палачинки со зборовите слатка убов. Нејзината страст кон дигиталната уметност започна како тинејџерка и оттогаш спирала во нејзиниот бизнис, Фонт Дива. Истакнати бои : бела, тен, сива, розова Катриона Крехан е јужна роден од само 27 години. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од.

Избор на купувачи..