• Неодамнешно
Georgeорџ Машки 7 Твил влечење на шорцеви
zoom_in

Georgeорџ Машки 7 Твил влечење на шорцеви

DEN 223.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Секојдневните моменти се покриени од работните денови до викендите со влечење шорцеви на Georgeорџ. Изработени во ткаена ткаенина од Твил, овие шорцеви имаат меко чувство и половината за истегнување што е совршено за целодневно носење и удобност. Спарете го со омилената кошула или маичка со копче и ти и подготвени сте да одите. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/38% lyocell/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 7 ”inseam. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 4 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : еластична половината за дополнителна удобност; Врза за влечење. Влечените шорцеви на мажите од Georgeорџ.

Избор на купувачи..