• Неодамнешно
Дома до сабота Најт ООД Крипин вистинска рачна крпа поставена во црно
zoom_in

Дома до сабота Најт ООД Крипин вистинска рачна крпа поставена во црно

DEN 658.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Осветлете ја ноќта со овој декоративен сет на 2 парчиња рачни крпи. Изработено од мек памучен велур, се одликува со шарена трим на доби по полите и "creepin it Real " вез со мумија. Теми на мумиј сјај во темница по изложеноста на светлина. Може да се користи во бањата или кујната, а исто така прави и забавен подарок. Купувајте координирачки предмети за да го завршите изгледот; продадени одделно. 100% памук. Вклучува 2 рачни крпи. Мек памучен велур со украсен вез. Мумијата сјае во темница по изложеноста на светлина . Може да се користи во бањата или кујната. 16 "x 25". Машинско миење.

Избор на купувачи..