• Неодамнешно
Нејасните лизгачки лизгачки лизгачи на Калистога
zoom_in

Нејасните лизгачки лизгачки лизгачи на Калистога

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Каков третман за нозете. Сандалите со слајдови со крзно од калистога се неодоливо меки и неспорно слатки. Тие сигурно ќе станат вашите нови омилени обувки. Дизајн на отворено. Faux Brand Band. Перниче со нозе. Гумена надворешна плоча. Веганско крзно крзно : 100% полиестер. Увезени. Сандали за слајдови со крзно од Fausенски од Калистога.

Избор на купувачи..