• Неодамнешно
Аквамаринско срце Безел се поставил обетки обетки во стерлинг сребро
zoom_in

Аквамаринско срце Безел се поставил обетки обетки во стерлинг сребро

DEN 400.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие обетки на висина прикажуваат пенливи 6мм светлосни камења во форма на срцев аквамарин во полирана поставка за рамки. Овој совршен додаток за накит во март роден камен може да се купи како обетки за жени и тинејџери. Стерлинг сребрена светлина аквамарин 6мм срце, сет-сет, ситна витка, обетки обетки, обетки прикажува 0,8ct форма на срцева форма аквамарин скапоцен камен. Направено од фино сребро сребро. Месец на родител во март. Обените измерат 0,94 "" L x 0.28 "" W. Обетки обезбедени со затворање на рачката. Нашиот накит е спакуван во убава торбичка подготвена за надавање . Ова парче накит прави вреден и негуван подарок за Божиќ, Денот на в Valentубените, Денот на мајката, Ханука, роденден, годишнина и дипломирање за жени, тинејџери или девојчиња. Направено во Тајланд.

Избор на купувачи..