• Неодамнешно
Девојче Девојче за ракави без ракави шорцеви ромпер
zoom_in

Девојче Девојче за ракави без ракави шорцеви ромпер

DEN 479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Loveе сакате да го облекувате вашиот мал зрак на сонце во овој удобен и сладок едно парче ромпер. Доаѓа со симпатична графика на екранот на предната страна на нејзините омилени ликови од Dream Works. Во долната половина вклучува лак на половината и е завршена со полите на шутнување за да се заврши овој ромпер. Овој официјално лиценциран Romper е достапен во сина светлина и е направена со допир на спандекс, така што таа останува удобно без разлика дали е на игралиште или лежи во удобноста на вашиот дом. Тролови мали деца без ракави за ракави, ромпер : 95% полиестер, 5% спандекс. ПРИРАЧНИК ЗА ПРИРАЧНИК ЗА ПРИРАЧНИК ЗА ПРИРАЧНИК. Ропер. Без ракави. Лесен. Еластични детали. Лак на половината. Официјално лиценциран производ на Dream Works. Достапно во Сина сјајност. Измијте внатре надвор, машината измијте ладно со како бои, нежен циклус, белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо на обратно ако е потребно, не печатење на железо.

Избор на купувачи..