• Неодамнешно
Јакната на Ixtreme Boys Solid Puffer, големини 4-18
zoom_in

Јакната на Ixtreme Boys Solid Puffer, големини 4-18

DEN 559.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Зимска надворешна облека : Пронајдена! Оваа цврста јакна од пуфер од ixtreme го има вашето момче подготвено за оние студени, зимски денови. Со дизајн на рип-стоп, оваа јакна за момчиња со момчиња има аспиратор со затворање на бура и јамка за дополнително покритие против елементите и привлечно вклопување-совршено за училишните денови и забавно игралиште! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : Тешка категорија. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долго. Ockебови : 2 предни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Поларна обвивка за руно; Затегнати манжетни. Цврста јакна на момчињата од Ixtreme.

Избор на купувачи..