• Неодамнешно
3drose Наса Дијаграм На Планетата n Сончев Систем, Патување Кригла, 14oz, Нерѓосувачки Челик
zoom_in

3drose Наса Дијаграм На Планетата n Сончев Систем, Патување Кригла, 14oz, Нерѓосувачки Челик

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Наса дијаграм На Планетата н Сончев Систем Патување Кригла одличен начин да го земете вашиот омилен топол или ладен пијалок заедно. Со заострено дно, оваа стилска кригла од 14 метри се вклопува во стандарден држач за чаши и се одликува со рачка за лесно држење со одмор на палецот, капак за отворање на лизгалки и коси површина за пиење. Оваа патна кригла е изработена од нерѓосувачки челик. Не е безбедна за микробранова печка, се препорачува миење раце. 14оз капацитет. Изработени од нерѓосувачки челик. Рачка за лесно држење со одмор на палецот. Лизгајте го капакот за отворање со коси површина за пиење. Не е безбедна за микробранова печка, се препорачува миење раце.

Избор на купувачи..