• Неодамнешно
Службениот декорален декорален фестивал череп на праска од праска, платно, wallидна уметност
zoom_in

Службениот декорален декорален фестивал череп на праска од праска, платно, wallидна уметност

DEN 583.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30. Нашето испружено платно е гордо создадено за да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметникот Грејс Поп.

Избор на купувачи..