• Неодамнешно
Голем маж со долг ракав изведба на екипажот на вратот на вратот
zoom_in

Голем маж со долг ракав изведба на екипажот на вратот на вратот

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Без разлика дали работите во теретана или одите на бегство, мажот за изведба на долги ракави на Расел ќе ве задржи пријатно. Одликувајќи се со DRI-Power 360 технологија за влага за влага за да ја избрише потта од кожата до површината на ткаенината каде што брзо испарува, оваа активен мета е совршен за ладен ден надвор или само топол слој под вашата јакна. Достапно во разновидни бои, што го прави совршено парче за положување. Изведба на долги ракави на Расел. Полиестер/спандекс Suded Stretch обезбедува удобност и природно движење. Dri-Power 360 Technologht Technology ве одржува суви и удобни. Без ознака за дополнителна удобност. Машина што се мие за ваша погодност.

Избор на купувачи..