• Неодамнешно
Уникатни поволни цени женски чипка на вкрстена лента со средни буци од сандали
zoom_in

Уникатни поволни цени женски чипка на вкрстена лента со средни буци од сандали

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Свртете ги главите во овие сандали со бујни потпетици што ја облекуваат ногата за вкусно глупост стил. Пар со фустан за да го продолжите покачениот изглед. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија големина на ЕУ должина на стапалото висина на пета4.5 - 2.5 34 - 8 3/4 - 2 3/85 3 - 35 - 8 3/4 - 2 3/86 - 4 - 36 - 9 - 2 3/87 5 - 37 - 9 1/4 - 2 3/87.5 - 5.5 38 - 9 1/2 - 2 3/88.5 - 6.5 39 - 9 3/4 2 3/89 7 - 40 - 10 - 2 3/810 8 - 41 - 10 1/4 2 3/810.5 - 8,5 42- 10 3/4 2 3/8 Единствени договори за женски чипка на вкрстена лента со средни бурни потпетици Сандали Вампи : Фаукс велур; Аутсала : гума; Пета : Абс. Цврста боја. Дизајн на вкрстена лента. Чипка. Отворен пети. Висина на пета : 2 3/8 инчи.

Избор на купувачи..