• Неодамнешно
Plusенски трепет ракав со плус големина на Terra & Sky, Henley Tee
zoom_in

Plusенски трепет ракав со плус големина на Terra & Sky, Henley Tee

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опуштете се во оваа маица за ракави Terra & Sky Flutter со деколте на Хенли, што е идеално за секојдневно носење. Носете го сами или под јакна или копче надолу за ладен, слоевит изглед. Спарете го со тексас или хеланки и омилени чевли за да ја завршите облеката. Достапно во две опции : цврста боја и измиена боја за разноврсен стил. Само на. Материјал : 58% памук/42% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 'и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : Сплит V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави за треперење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Плоча на копчињата Хенли. Тера и небо плус големина Хенли за жени.

Избор на купувачи..