• Неодамнешно
96-1-9020-X4L Carbonx® FR плетеа кошула со долг ракав, големина x4l
zoom_in

96-1-9020-X4L Carbonx® FR плетеа кошула со долг ракав, големина x4l

DEN 175.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Carbonx® обезбедува подобра заштита од унца за унца од директен пламен и екстремна топлина од која било друга ткаенина отпорна на пожар. Облека отпорна на пожар - Carbonx®; основен слој; двоен мелезен плетенка ткаенина (7,7 мл.); АТПВ рејтинг од 13,8 кал/см²; отпорен на топлина/пламен.

Избор на купувачи..