• Неодамнешно
Графички мета за време на празник за време на женското скрипта
zoom_in

Графички мета за време на празник за време на женското скрипта

DEN 255.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа празнична божиќна матичка од кратки ракави ви овозможува да го покажете вашиот празничен дух. Изработено од 80% рециклиран полиестер и 20% памучна ткаенина ве тера да изгледате и да се чувствувате добро! Оваа маичка има меко плетено чувство за целодневна удобност и има празничен дизајн што носи жалба на трендот додека создава разноврсен стајлинг. Графички мета за празници за време на женското скрипта.

Избор на купувачи..