• Неодамнешно
Џфи Жени Кристал Геометриски Приврзок Ѓердан Нараквица Кука Обетки Накит Сет
zoom_in

Џфи Жени Кристал Геометриски Приврзок Ѓердан Нараквица Кука Обетки Накит Сет

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спецификации : сјаен кристал украсен накит за дами, извонреден и луксузен.Добро поклопете се со вашата облека за вечерна забава, свадба, банкет итн.Брилијантен подарок за вашиот љубовник На Денот На Вљубените, роденден, годишнина. Тип : Сет За Накитрода : Женаматеријал : Калај Легура, Кристал : Елегантни Прилики : Забава, Запознавање, Банкет, Секојдневен Живот итн карактеристики : Инкрустиран Кристал, Геометриски Приврзок, Фина Изработка Должина На Синџирот На Нараквица : 25см/9,84" (Прибл.) Должина на Синџирот на ѓердан : 45см/17,72 " (Прибл.) Должина На Приврзок за ѓердан : 4,5 см/1,77 " (Прибл.) Должина На Приврзок За обетка : 2,5 см/0,98 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : 1 Пар Обетки1 х Нараквица1 х Ѓердан Сјаен кристал украсен накит поставен за дами, извонреден и луксузен. Добро поклопете се со вашата облека за вечерна забава, свадба, банкет итн. Брилијантен подарок за вашиот љубовник На Денот На Вљубените, роденден, годишнина.

Избор на купувачи..