• Неодамнешно
Fender Trim компатибилен со 2012 година- Honda CR-V задниот, левата страна на возачот, задниот дел текстурирано црно
zoom_in

Fender Trim компатибилен со 2012 година- Honda CR-V задниот, левата страна на возачот, задниот дел текстурирано црно

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Специфични производи Количина Продадена : Продадена индивидуално Материјал : ПластичнаКолор/финиш : текстурални бланити : не бара дупчење на броеви OE Број : 74450 T0 AA01 REPLACES PARTSLINK Број : HO1790104 INTERCHANGE Број на делот : 74450 T0 AA01, HO1790104 Warrant : 1-годишен заменски заменски одредби за намалување на миризбата за повеќекратни вредности за намалување на донациите за повеќекратно време на делот за дополнување на највисокиот дел од дополнувањето на делот од 74450 T0 AA01, HO179041. е Вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. CR-V SE2012-2016 CR-V (подмодел : EX, EX-L, LX, Touring) го заменува бројот на ОЕ : 74450 T0 AA01. Заменува број на делови : HO1790104. Број на размена на дел : 74450 T0 AA01, HO1790104. Одговара Изберете : 2012-2015 Honda CR-V EXL 2016 Honda CR-V EX и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.

Избор на купувачи..