• Неодамнешно
Дијамант Изберете играчки Бетмен анимирана серија 2-лице биста банка
zoom_in

Дијамант Изберете играчки Бетмен анимирана серија 2-лице биста банка

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Објавување на играчки од дијамант Изберете играчки! Нема да мора да превртите паричка за да одлучите дали ви е потребна оваа биста! Придружувајќи се на линијата на бисти на смола на ДСТ, заснована на Бетмен : Анимираната серија, силно измамен адвокат-претворен во гарнитурата Харви Дент е заробен исто како што се појави во класичниот цртан филм. Поставена на арт-деко база, оваа скулптура од приближно шест инчи смола од две лице доаѓа со сертификат за автентичност, во целосна кутија во боја. Ограничено на 3.000 парчиња! Извајана од студиото Варнер. Дијамант Изберете играчки Бетмен анимирани серии 2-лице биста банка : издание на играчки од дијамант Изберете играчки. Зафаќа силно разгален Харви Дент како што се појави во класичниот цртан филм. Арт-деко база. Стои приближно 6 ". Доаѓа со сертификат за автентичност.

Избор на купувачи..